Ponieważ uwielbiam Was zaskakiwać i dawać moim klientom/kom coś więcej niż tylko zwykłą transakcję, postanowiłam postawić na zupełnie nowy sposób wyrażania wdzięczności za to, że jesteście klientkami naszego butiku samanta-butik.pl.

Nagroda w konkursie

Nagrodą w tym konkursie jest voucher podarunkowy o wartości 100 PLN do wykorzystania na zakupy w sklepie internetowym Samanta Butik, samanta-butik.pl. Ta karta podarunkowa da zwycięzcy 100 PLN do wydania na wybrane przez siebie artykuły modowe z naszej oferty.

Samanta Butik sprzedaje odzież damską, akcesoria i nie tylko. Niektóre przykłady tego, co zwycięzca może kupić za swoją kartę podarunkową, obejmują sukienkibluzkikurtkispodniebiżuterię i inne stylowe elementy garderoby. Dzięki tej nagrodzie w postaci karty podarunkowej, zwycięzca może wybrać kilka modnych rzeczy, aby zafundować sobie przyjemność bez ponoszenia żadnych kosztów.

Wymagania dotyczące udziału w konkursie

Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać 5 następującyh kroków:

1. Zakupić w dniach 22.02.2024 - 28.02.2024 r. dowolną rzecz dostepną w asortymencie sklepu.

2. Posiadać aktywne konto w naszym sklepie oraz być zapisanym do newslettera.

3. Udostępnić na Instagramie lub na Facebooku rolkę, na której zostanie przedstawiona zakupiona rzecz oraz koniecznie oznaczyć nas w tej rolce lub dodać nas jako współautora tej rolki.

4. Nagroda zostanie wylosowana w terminie 15.03.2024 - 17.03.2024 oraz ogłoszona publicznie. Nagroda zostanie przekazana zwycięzcy w formie elektronicznej.

5. Zamówienia, które zostaną zwrócone w całości w regulaminowym terminie 14 dni od zakupu zostaną wykłuczone z losowania nagrody.

Podsumowanie

Na sam koniec zapraszam Was do obserwowania naszych profili społecznościowych i bloga, gdzie będziemy informować o kolejnych atrakcjach oraz rozdaniach. Jeśli chcesz być informowana o rozdaniach na bieżąco, zapisz się do naszego newsettera.


Update 17.03.2024: 

Wyniki

Losowanie vouchera odbyło się na trasmisji live na facebook. Tutaj zamieszczam bezpośredni link do losowania wyników:
https://fb.watch/r2wsv6GOLa/.

Dziękuję Wam za wszystkie zamówienia :)

Serdecznie pozdrawiam, 
Pamela